{moduleTitle}

NAŠE NABÍDKA

Firma TOOM je autorizovaným prodejcem dveří SAPELI.

Dveře Sapeli

Sapeli.
Nejširší a nejkomplexnější nabídka interiérových dveří a zárubní .

Průvodce dveří SapeliNáš Sapeli Point zde.

Úspěchy těchto dveří jsou postaveny na promyšleném designu, precizní kvalitě s důrazem na funkčnost, praktičnost.a to bez jakýchkoliv kompromisů.  Na dveře Sapeli se zákazníci mohou spolehnout a zcela jistě se stanou  dokonalou ozdobou v každém interiéru. Výběr dveří a zárubní je  prakticky neomezený. Široká paleta možností uspokojí každého zákazníka či architekta.  Naše firma Toom interier s.r.o. nabízí desítky možných kombinací materiálu dveří, povrchové úpravy, dekorů, prosklení či dveřního kování.

Dokonalé zpracování dveří SAPELI spočívá v použití nejmodernějších technologií, kvalitního zázemí, vývoje a v neposlední řadě stojí za kvalitou výrobků práce a profesionální přístup všech pracovníků. Strojní zařízení ve výrobě sleduje nejmodernější trendy. Všechny produkty jsou před uvolněním do distribuce pečlivě zkoušeny a testovány. Například interiérové dveře pro použití v domácnostech jsou běžně testovány na 200 tisíc otevíracích cyklů. Díky tomu se dveře Sapeli stávají mezi konkurenty naprostou jedničkou a zákazníci se na ně mohou plně spolehnout.

Historie a původ  firmy SAPELI sahá  do 19. století a své renomé si vybudovali již za masarykovské republiky. Nyní dveře Sapeli navazují na tradici české dřevařské výroby a jsou neodmyslitelnou součástí každého interiéru.


Galerie